Podmienky použitia

Službu Superstránka poskytuje ACTIVE 24, s.r.o., spoločnosť, ktorá sa špecializuje na profesionálne služby v oblasti webhostingu a registrácie domén.

Superstránka je zadarmo ku každej .SK doméne zaregistrovanej u ACTIVE 24, t.j. v prípade objednávky hradíte len štandardný registračný poplatok za .SK doménu na 1 rok, tedy 11,50 € bez DPH.

O zriadení Superstránky budete informovaní e-mailom, v ktorom vám zašleme taktiež meno a heslo pre prihlásenie do administrácie. V prípade predĺženia prevádzky domény na ďalší rok, je automaticky predĺžená aj prevádzka Superstránky. Superstránku je možné kedykoľvek zrušiť. V prípade ukončenia prevádzky domény u ACTIVE 24 bude ukončená i prevádzka Superstránky.

Čo je to Superstránka

Superstránka je služba, ktorá vám umožňuje jednoducho prezentovať svoje osobné údaje, záujmy, koníčky alebo napr. podnikateľské záujmy na internete. Ku každej doméne zaregistrovanej u ACTIVE 24 získate zadarmo Superstránku. Nemusíte zbytočne platiť dizajnérom alebo kóderom, všetko si sami jednoducho zobstaráte.

Výhody Superstránky

  • Vaša webová vizitka na vlastnej jedinečnej doméne.
  • Vďaka jednoduchému ovládaniu vytvorí za pár minút vlastný web i úplný laik.
  • Na Superstránku ľahko napojíte svoj Facebook účet, fotogalériu na Google Picasa a ďalšie služby.

Službu prevádzkuje ACTIVE 24

ACTIVE 24, s.r.o.
Sokolovská 394/17
186 00 Praha 8

Tel.: +421 244 460 639
E-mail: info@active24.sk
Web: www.active24.sk

Zúčastňujeme sa súťaže

Na tomto webe používame súbory cookies, aby sme mohli zabezpečiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne prispôsobiť vhodne obsah a reklamu konkrétnym používateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.