O službe

Superstránka je služba, ktorá vám umožňuje jednoducho prezentovať svoje osobné údaje, záujmy, koníčky alebo napr. podnikateľské záujmy na internete. K zaregistrovanej .sk doméne u ACTIVE 24 získate zadarmo prístup k nastaveniu Superstránky. Nemusíte zbytočne platiť dizajnérom alebo kóderom, všetko si sami jednoducho zobstaráte.

Sprievodca službou

Prečo si ju zaobstarať?

V priebehu minúty budete mať svoju internetovú identitu pod kontrolou. Každý si bude môcť ľahko dohľadať všetky vaše internetové profily - budú na jednom mieste. Superstránka neobsahuje žiadnu reklamu a žiadny spam. Získate zadarmo neobvyklý web na vlastnej jedinečnej .sk doméne len v cene registrácie domény za 11,50,- na rok. Vďaka vlastnej .sk doméne s vašim menom alebo názvom vašej spoločnosti sa naviac umiestnite na popredných pozíciách vo všetkých vyhľadávačoch.

Ako funguje?

Superstránku si naplníte vlastným textom, fotkami alebo odkazmi na zaujímavé stránky, zároveň si Superstránku prepojíte s vašimi ďalšími profilmi. Obsah z nich sa automaticky natiahne na Superstránku, takže budete mať všetok váš obsah na jednom mieste.

Čo si o službe myslia naši zákazníci

Rád by som vyjadril pochvalu vašim službám. Sme nadšení projektom Superstránka. Pre dospievajúce deti a mládež vyrábame výchovné fotopríbehy a pretože sme sa chceli poistiť, aby niekto cudzí prostredníctvom internetu na našej myšlienke neparazitoval, zaregistrovali sme si u vás pred časom doménu www.preventivnikomiksy.cz, ktorá svojim názvom charakterizuje to, čím sa zaoberáme. Keď som skúmal, ako doménu oživiť, aby nebola úplne prázdna, narazil som práve na možnosť zriadiť Superstránku. A musím vyjadriť obrovskú poklonu, táto služba je luxusná, výborná a všade o nej hovoríme, akú perfektnú vec ponúkate... Bc. Patrik Hujdus, Občianske združenie Volání naděje

Komu je určená?

Superstránka je určená tak jednotlivcom, ako aj skupinám osôb, ktorí chcú byť na internete videní a chcú mať všetky informácie o sebe na jednom mieste. Na Superstránke môžete prezentovať svoj životopis, portfólio alebo kľudne informácie o svojom záujmovom krúžku. Superstránka je zároveň rýchlym prezentačným nástrojom pre živnostníkov, kaviarne, reštaurácie alebo napr. kamenné obchody, ktoré sa doteraz na internete nedali dohľadať.

Službu prevádzkuje ACTIVE 24

ACTIVE 24, s.r.o.
Sokolovská 394/17
186 00 Praha 8

Tel.: +421 244 460 639
E-mail: info@active24.sk
Web: www.active24.sk

Zúčastňujeme sa súťaže

Na tomto webe používame súbory cookies, aby sme mohli zabezpečiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne prispôsobiť vhodne obsah a reklamu konkrétnym používateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.